KALKULATOR CENY PACZKI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Cras sodales scelerisque accumsan.

0.00 USD

Cena przybliżona – mogą zostać pobrane dodatkowe opłaty
Estimated price only – additional costs may apply

Paczki z USA do Polski

Szukasz zaufanej firmy zajmującej się wysyłką paczek z USA do Polski? Jeśli tak to świetnie trafiłeś! Specjalizujemy się w przesyłkach z USA do Polski oraz innych krajów w Europie. Oferuje szybki i niezawodny transport paczek różnego rodzaju, w tym towarów kupionych na amerykańskich stronach internetowych, prezentów, a także większych przesyłek biznesowych.

Wysyłka paczek z USA do Polski – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu wysyłki paczki z USA, włącznie z poradami i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniego sposobu dostawy oraz pomocą w załatwianiu wszelkich formalności celnych.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym umożliwiamy łatwe i intuicyjne składanie zamówień przez internet oraz śledzenie przesyłki w czasie rzeczywistym (tracking paczki). Wszystkie paczki są starannie pakowane i zabezpieczane przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Oferujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług co sprawia, że wysyłka paczek z USA do Polski z Prime Parcel Service jest nie tylko wygodna i niezawodna, ale także ekonomiczna.

Ile kosztuje paczka z USA do Polski?

Koszt przesyłki paczki z USA do Polski zależy od kilku czynników, takich jak waga i wymiary paczki, wybrana firma kurierska lub usługa pocztowa, a także wybrane dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie paczki lub śledzenie przesyłki.

W Prime Parcel Service oferujemy przesyłki z USA wysyłane zarówno drogą lotniczą, jak i morską. 

W przypadku wysyłki paczek lotniczych do Polski cena za minimum wynosi 40,70$, każdy następny funt to kosz 2,69$, a opłata paliwowa to 0,25$/lb. Minimalna waga przesyłki w przypadku paczki lotniczej do Polski to 5 funtów.

W przypadku wysyłki paczek morskich do Polski cena za minimum wynosi 37,10$, każdy następny funt to kosz 0,69$, a opłata paliwowa to 0,25$/lb. Minimalna waga przesyłki w przypadku paczki morskiej do Polski to 15 funtów.

Oferujemy również wysyłkę towarów o większych gabarytach, takich jak samochody czy motory. Jeśli chcesz poznać cenę, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę przesyłki, skorzystaj z naszego kalkulatora ceny paczki.

Ile idzie paczka z USA do Polski?

Czas dostawy przesyłki z USA do Polski zależy od wybranej formy przesyłki oraz od konkretnej firmy kurierskiej. Standardowy czas dostawy przesyłek pocztowych i kurierskich to zazwyczaj od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od wybranej opcji.

W Prime Parcel Service termin dostawy przesyłek lotniczych do Polski wynosi 5-9 dni roboczych, natomiast termin dostawy przesyłek morskich do Polski wynosi 6-8 tygodni.

Czy muszę zajmować się odprawą celną przy wysyłce z USA do Polski?

Nasza firma oferuje kompleksową oprawę celną w Polsce. Nadawca szacuje wartość towarów wysyłanych dla Urzędu Celnego, a klient odpowiedzialny jest za koszty odprawy celnej. Przesyłki o charakterze upominkowym o wartości towarów do 45 Euro są zwolnione z cła i podatku VAT, chyba że urząd celny zdecyduje inaczej. Przesyłki o wartości towarów do 150 Euro mogą zostać zwolnione z opłaty celnej, ale podlegają opłacie podatku VAT w wysokości 23%.

Przesyłki z USA do Polski – czego nie można wysłać?

Istnieją pewne rzeczy, których nie wolno wysyłać z USA do Polski z powodu ograniczeń i zakazów, które nakłada zarówno polskie prawo, jak i międzynarodowe przepisy pocztowe. Niektóre z przedmiotów, które nie mogą być wysyłane to:

  • towary akcyzowe (alkohol, papierosy) w ilościach większych niż dopuszczone przez przepisy celne w Polsce i Europie
  • towar zakazany transporcie morskim oraz lotniczym: broń, amunicja, narkotyki, substancje niebezpieczne, żrące, łatwopalne,  niebezpieczne dla ludzi i zwierząt.

 

Zobacz również: zakupy z USA do Polski