KALKULATOR CENY PACZKI

Wypełnij pola formularza,
aby otrzymać przybliżoną cenę paczki.

0.00 USD

Cena przybliżona – mogą zostać pobrane dodatkowe opłaty
Estimated price only – additional costs may apply

Paczki z USA do Polski

Szukasz zaufanej firmy zajmującej się wysyłką paczek z USA do Polski? W Prime Parcel Service specjalizujemy się w przesyłkach z USA, oferując szybki i niezawodny transport różnego rodzaju paczek, w tym towarów zakupionych na amerykańskich stronach internetowych, prezentów i większych przesyłek biznesowych.

Wysyłka paczek z USA do Polski – łatwo, szybko i ekonomicznie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu wysyłki paczki z USA do Polski, włącznie z poradami i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniego sposobu dostawy oraz pomocą w załatwianiu wszelkich formalności celnych.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym umożliwiamy łatwe i intuicyjne składanie zamówień przez internet oraz śledzenie przesyłki z USA w czasie rzeczywistym. Nasze paczki są starannie pakowane i zabezpieczane przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Oferujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług co sprawia, że wysyłka z USA do Polski z Prime Parcel Service jest nie tylko wygodna i niezawodna, ale także ekonomiczna.

Przesyłki z USA do Polski a odprawa celna

Nasza firma oferuje kompleksową oprawę celną przesyłek z USA w Polsce. Nadawca szacuje wartość towarów wysyłanych dla Urzędu Celnego, a klient odpowiedzialny jest za koszty odprawy celnej paczki z USA. Przesyłki o charakterze upominkowym o wartości towarów do 45 Euro są zwolnione z cła i podatku VAT, chyba że urząd celny zdecyduje inaczej. Przesyłki z USA o wartości towarów do 150 Euro mogą zostać zwolnione z opłaty celnej, ale podlegają opłacie podatku VAT w wysokości 23%.

Zobacz również: zakupy z USA do Polski

Jaki jest koszt wysyłki paczek z USA do Polski?

W przypadku wysyłki paczek lotniczych do Polski cena za minimum wynosi 40,70$, każdy następny funt to kosz 2,69$, a opłata paliwowa to 0,25$/lb. Minimalna waga przesyłki w przypadku paczki lotniczej do Polski to 5 funtów. W przypadku wysyłki paczek morskich z USA do Polski cena za minimum wynosi 37,10$, każdy następny funt to kosz 0,69$, a opłata paliwowa to 0,25$/lb. Minimalna waga przesyłki z USA w przypadku paczki morskiej do Polski to 15 funtów.

Ile czasu zajmuje dostawa paczki z USA do Polski?

W Prime Parcel Service, standardowy czas dostawy paczki z USA do Polski wynosi od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od wybranej opcji. Przesyłki lotnicze z USA do Polski docierają w ciągu 5-9 dni roboczych, natomiast przesyłki morskie z USA do Polski docierają w ciągu 6-8 tygodni.

Czy mogę śledzić swoją paczkę z USA do Polski online?

Tak, możesz śledzić swoją paczkę z USA do Polski online przez cały czas trwania procesu dostawy. Po złożeniu zamówienia otrzymasz unikalny numer przesyłki, który umożliwi Ci dostęp do naszego systemu śledzenia online. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać status swojej przesyłki, a także otrzymywać powiadomienia o każdej zmianie statusu.

Czy są jakieś przedmioty, których nie mogę wysyłać z USA do Polski?

Tak, istnieją pewne przedmioty, których nie można wysyłać z USA do Polski ze względu na polskie i międzynarodowe przepisy pocztowe i celne. Oto niektóre z nich: Towary akcyzowe (alkohol, papierosy) w ilościach większych niż dopuszczone przez przepisy celne w Polsce i Europie. Towar zakazany transporcie morskim oraz lotniczym: broń, amunicja, narkotyki, substancje niebezpieczne, żrące, łatwopalne, niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Niektóre produkty spożywcze i rośliny, które mogą być objęte ograniczeniami fitosanitarnymi.

Jak mogę obliczyć dokładny koszt wysyłki mojej paczki?

Dokładny koszt wysyłki Twojej paczki możesz łatwo obliczyć za pomocą naszego kalkulatora kosztów przesyłki dostępnego na stronie internetowej. Kalkulator ten uwzględnia wszystkie niezbędne zmienne, takie jak waga, wymiary i sposób dostawy, aby dostarczyć szybką i dokładną wycenę.

Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę przesyłki z USA, skorzystaj z naszego kalkulatora ceny paczki.

Śledź swoją paczkę: tracking paczek