KALKULATOR CENY PACZKI

Wypełnij pola formularza,
aby otrzymać przybliżoną cenę paczki.

0.00 USD

Cena przybliżona – mogą zostać pobrane dodatkowe opłaty
Estimated price only – additional costs may apply

Serwisy

Szeroki dostęp do internetu sprawił, że jako konsumenci mamy możliwość kontaktu z każdym niemalże zakątkiem świata. Mamy również możliwość robienia zakupów na innym kontynencie, nawet kiedy nie jesteśmy tam osobiście.

Niemniej jednak zdarza się, że sklep lub osoba w USA, od ktorej chcesz zakupić towar nie oferuje wysyłki międzynarodowej lub kosz takiej wysyłki jest zbyt wysoki, dlatego nasz serwis jest najlepszym rozwiązaniem.

Korzystając z naszego serwisu otrzymujesz dedykowany adres w USA (adres naszego magazynu), na który możesz wysyłać zakupione przez Ciebie towary/zakupy.
Zakupiony przez Ciebie towar bedzie przyjęty na nasz magazyn i następnie wysłany do Ciebie pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub Europie.

Możesz zgłosić nam wysyłke tylko jednej zakupionej rzeczy lub zakupić więcej i z różnych sklepów, po czym zlecić konsolidacje tych przesyłek.

Możemy również sprawdzić zgodność otrzymanego towaru z Twoim zamówieniem jeśli tego potrzebujesz.
Możemy przepakować i skonsolidować przesyłki lub je rozdzielić na mniejsze.
Wszystko wg zlecenia klienta.

Naszą ofertę kierujemy do osob prywatnych i do firm zajmujących się importem towarow z USA.
Mamy wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu dużych ilości towarów, sprawdzaniu zgodności z zamówieniem, konsolidacji i wysyłce.

Dowiedz się więcej: paczki z USA do Polski, zakupy z USA do Polski, koszt przesyłki z USA do Polski, ile idzie paczka z USA do Polski

Zapraszamy do kontaktu z nami:

order@primeparcelservice.com
WhatsApp 773 540 9246